Astronomiczna afera

Wydawnictwo: Egmont Polska
Bacha85

My Little Pony. Astronomiczna afera to wspaniała książka, w której znajdziesz nie tylko przepięknie ilustrowaną opowieść o ukochanych bohaterkach i kolorowe naklejki, ale również wspaniałą kolekcjonerską figurkę Twilight Sparkle! Pewnej nocy niebo nad Ponyville przecina tajemniczy meteoryt, a w miasteczku zaczynają znikać budynki... Co się stało? Kto stoi za tajemniczymi zniknięciami?...

Pewnej nocy niebo nad Ponyville przecina tajemniczy meteoryt, a w miasteczku zaczynają znikać budynki... Co się stało? Kto stoi za tajemniczymi zniknięciami? Księżniczka Twilight Sparkle musi koniecznie rozwiązać tę zagadkę, zanim całe Ponyville zniknie z powierzchni ziemi. Dowiedz się, czy jej się to uda i czego się dowie - tej niezwykłej historii nie znajdziesz w żadnej innej książce. W środku znajdziesz również zestaw kolorowych naklejek, którymi możesz uzupełnić czytany tekst. To świetna zabawa! Dołączona do książki figurka Twilight Sparkle pozwoli ci odegrać ulubione sceny z opowieści lub wymyślić zupełnie nowe przygody swoich ulubionych bohaterek.
W serii Kolekcja z prezentem znajdziesz również książki z innymi figurkami My Little Pony - Rarity, Fluttershy i Pinkie Pie.

źródło opisu: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-Astronomiczna-afera,606440,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/My-Little-Pony.-Astronomiczna-afera,606440,p.html

Jarta | 2017-09-20
Przeczytana: 20 września 2017