Ninja kontra Constrictai

Bacha85

Poznaj nowe fascynujące przygody wojowników ninja!Starożytne plemiona Wężowców atakują świat Ninjago! Mistrzowie Spinjitzu przygotowują się na nowe wyzwanie, ale czy we czwórkę poradzą sobie z potężnym i liczniejszym przeciwnikiem?W książce znajdziesz pasjonujące opowiadanie Grega Farshteya „Słowo węża”, komiksy, ciekawostki na temat nowych wrogów i nowej broni ninja, zadania i łamigłówki oraz minifigurkę LEGO® Ninjago do samodzielnego złożenia.

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-ninjago-ninja-kontra-constrictai/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-ninjago-ninja-kontra-constrictai/