Atak podniebnych piratów

Bacha85

Clouse, czarnoksiężnik Mistrza Chena, sprowadził do świata Ninjago potężnego Nadakhana. Złośliwy dżin jednoczy swą starą piracką załogę, by zawładnąć krainą. Czy ninja znajdą sposób na pokonanie wrogów, gdy podstępny dżin zamienia ich życzenia w najgorsze koszmary? Dowiedz się, zaglądając do tej książki pełnej ciekawych historii i porywających zadań. I pamiętaj: lepiej uważaj, czego sobie życzysz…

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-ninjago-atak-podniebnych-piratow/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-ninjago-atak-podniebnych-piratow/