Odjazd!

angielski
Bacha85

Poznaj pracowników kolei w LEGO® City i wraz z nimi wybierz się na pełną niespodzianek wycieczkę pociągiem.Maszynista Witold Podkładkiewicz z uśmiechem na twarzy rozpoczął kolejny dzień pracy. Wakacje tuż, tuż – pomyślał, wsiadł do swojego pociągu i wyruszył w trasę. Jechał spokojnie, podziwiając dobrze znane sobie widoki, kiedy nagle zobaczył helikopter, z którego na linie zwisał człowiek. Od tej chwili nic już nie było takie samo… Pan Witek ze zdumienia przecierał oczy, zastanawiając się, o co w tym wszystkim chodzi. Poznaj dalsze przygody Witolda Podkładkiewicza i przekonaj się, jak zakończy się ta niesamowita podróż.Kierownik pociągu – Zdzisław Turkot otrzymuje wyjątkowe zadanie: będzie nadzorował specjalny kurs. Podekscytowany tą misją snuje domysły, kto będzie jego głównym pasażerem. Może będzie gwiazda z pierwszych stron gazet? Może super sportowiec, albo mistrz kierownicy? Szybko jednak okazuje się, że los płata mu figla, a podróż pociągiem zmienia się w prawdziwą, kowbojską przygodę… Przekonaj się, czy kierownik Zdzisław Turkot poradzi sobie z tym wyjątkowym zadaniem i kim był ów wyjątkowy pasażer.W książce LEGO City oprócz niezwykłych historii znajdziesz też mnóstwo zadań i łamigłówek, plakat oraz minifigurkę LEGO City do samodzielnego złożenia.

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-odjazd/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-odjazd/