Budujemy!

Bacha85

Poznaj niezłomnych budowlańców LEGO City i wraz z nimi udaj się na plac budowy.Alojzy Klepka oraz Zygmunt Kopacz pod kierownictwem Hermana Cegiełki budują nowoczesny hotel w mieście. Ich pracę komplikuje nowy, nieoczekiwany pomysł projektanta – na dziedzińcu, który znajduje się w środku już wybudowanego obiektu ma powstać basen. Ale jak dostarczyć tam koparkę? Przekonaj się, czy ekipa Hermana Cegiełki poradzi sobie z tym niełatwym wyzwaniem.W innej części miasta ekipa Stacha Wyrwy – drugiego kierownika budowy właśnie kończy nowy, wspaniały tor wyścigów samochodowych. Prace zbliżają się ku końcowi. Kto dostąpi zaszczytu ustawienia podium dla zwycięzców? Do walki stają operator dźwigu Henio Smoła, operator buldożera Julek Zaprawa i kierowca koparki Czesio Kamyk. Któremu z nich uda się wygrać wyścig? Sprawdź się, jak zakończy się ta emocjonująca rywalizacja.W książce LEGO® City oprócz niezwykłych historii znajdziesz też mnóstwo zadań i łamigłówek, plakat oraz minifigurkę LEGO® City do samodzielnego złożenia.

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-budujemy/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-budujemy/