Wielki dzień Maćka

Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
Bacha85

W LEGO® City wszystko może się zdarzyć! Maciek zawsze marzył, aby zostać strażakiem. Kiedy nieoczekiwanie dostaje zaproszenie, by odwiedzić prawdziwą remizę strażaków, jeszcze nie wie, że czeka go prawdziwa przygoda! Czy mały chłopiec będzie miał szansę zostać bohaterem wśród nieustraszonych strażaków? Przeczytaj opowiadanie, by się o tym przekonać! Chcesz przeżyć tę pasjonującą historię na...

W LEGO® City wszystko może się zdarzyć!

Chcesz przeżyć tę pasjonującą historię na nowo? Wykorzystaj klocki oraz minifigurki dołączone do książki i stwórz swoją własną historię!

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-wielki-dzien-macka/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-wielki-dzien-macka/