Podręcznik pierwszej pomocy

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320028175
zdrowie, medycyna

W niniejszej książce omówiono podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach przez ratowników spoza kręgu pracowników służby zdrowia. Są one oparte na nowoczesnych osiągnięciach medycyny i obejmują wszystkie podstawowe zagadnienia. Książka powinna pomóc w nabywaniu umiejętności, jak i doświadczenia na kursach pierwszej pomocy. Jest napisana w sposób jasny i żywy , a przy tym tekst, tam gdzie to było potrzebne, został uzupełniony rycinami.

beznazwy | 2016-05-13
Susie | 2016-04-06