Kosmiczny dar tożsamości

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Zawiera precyzyjne reguły interpretacji horoskopu, podane na przystępnym dla każdego a jednocześnie doskonałym profesjonalnie poziomie. Osoby zaawansowane w astrologii znajdą tu np. nigdzie nie publikowane metody rektyfikacji horoskopu - precyzyjnego określenia godziny urodzenia na podstawie dotychczasowego życia oraz zwięzły, lecz w pełni użyteczny zarys astrologii medycznej, biznesowej i...

Osoby zaawansowane w astrologii znajdą tu np. nigdzie nie publikowane metody rektyfikacji horoskopu - precyzyjnego określenia godziny urodzenia na podstawie dotychczasowego życia oraz zwięzły, lecz w pełni użyteczny zarys astrologii medycznej, biznesowej i politycznej.
Najważniejszym walorem książki jest praktyczne sprawdzenie wszystkich podanych tu reguł w wyniku wieloletniej pracy badawczej autora.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: https://talizman.pl/3898-kosmiczny-dar-tozsamosci-01001141.html