Nauki Wniebowstąpionego Mistrza

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Bóg, Parapsychologia, Samopoznanie
filozofia i etyka
Ire33

Księga czwarta jest kontynuacją i rozszerzeniem zasad zawartych w tomie trzecim. Saint Germain dzieli się tu ze Studentami wiedzą dotyczącą Wyższych, Wewnętrznych Praw Życia. Przekazywane wskazówki dotyczą konkretnych zastosowań wiedzy o naszej prawdziwej Istocie - "Obecności JAM JEST" i umożliwiają czytelnikowi łatwe wcielanie ich we własne życie. Czytelnik prowadzony jest ku coraz wyższemu...

Saint Germain dzieli się tu ze Studentami wiedzą dotyczącą Wyższych, Wewnętrznych Praw Życia. Przekazywane wskazówki dotyczą konkretnych zastosowań wiedzy o naszej prawdziwej Istocie - "Obecności JAM JEST" i umożliwiają czytelnikowi łatwe wcielanie ich we własne życie. Czytelnik prowadzony jest ku coraz wyższemu rozumieniu własnej Istoty oraz coraz wyższym poziomom wibracji prowadzącym do Oktawy Światła.

Dzieło to stanowi naturalną kontynuację trzech pierwszych Ksiąg i zawiera do Nich wiele odnośników. Wiedza przekazywana jest stopniowo, stąd najkorzystniejsze jest studiowanie Ksiąg tej serii po kolei.

Książka ta jest czwartą z sześciu Ksiąg tematycznie związanych z Saint Germainem i jego przekazami dotyczącymi Uniwersalnych Zasad Życia, Wszechświata, Miłości, Mocy i Mądrości.

źródło opisu: http://www.wydawnictwocentrum.pl/saint-germain-nau...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwocentrum.pl/mailing/nauki/pl-1-m.jpg

Ire33 | 2017-04-26
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

Jest to czwarta część świetnych przekazów autora, która niesamowicie trafia ze swoimi przekazami.
Z książek takich jak ta bardzo wiele można się nauczyć i zacząć spoglądać na niektóre sytuacje w życiu z innej perspektywy. uważam że jest to obowiązkowa lektura dla ludzi na ścieżce rozwoju duchowego.

ThunderEagle | 2017-07-02
Arexel | 2017-06-15