Druki ZUS 2015. Zasady, korekty, wypełnione druki

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
biznes, finanse
youstyna

Nieprawidłowe wypełnienie formularzy powoduje powstanie niewłaściwych zapisów na poszczególnych kontach osoby ubezpieczonej. Płatnik składek będzie musiał je skorygować, oprócz tego zostanie wezwany przez ZUS na kontrolę. Roszczenia finansowe mogą zgłaszać też osoby ubezpieczone, które z powodu błędów w drukach poniosą stratę. Żeby uniknąć takich problemów, warto sprawdzić, czy poprawnie wypełniamy poszczególne formularze, a w razie p opełnienia błędu - jak je skorygować.

źródło opisu: Wiedza i Parktyka

źródło okładki: Wiedza i Parktyka