Ochrona przed zwolnieniem na urlopach związanych z rodzicielstwem – po zmianach z 2 stycznia 2016 r.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
biznes, finanse
youstyna

Z ebooka można dowiedzieć się m.in.: Jaki jest zakres ochrony pracownicy w ciąży Jaki jest zakres ochrony osoby na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim i ojcowskim Kiedy zmiana przepisów zakładowych może uchylić ochronę przed wypowiedzeniem zmieniającym Czy likwidacja i upadłość pracodawcy uchylają ochronę Jaki jest zakres ochrony na urlopie wypoczynkowym udzielanym po urlopach związanych z...

Z ebooka można dowiedzieć się m.in.:

Jaki jest zakres ochrony pracownicy w ciąży
Czy likwidacja i upadłość pracodawcy uchylają ochronę
Jaki jest zakres ochrony na urlopie wypoczynkowym udzielanym po urlopach związanych z rodzicielstwem
Jaki jest zakres ochrony na urlopie wychowawczym
W czasie których urlopów można dokonać likwidacji stanowiska
Jaki jest zakres ochrony w czasie obniżenia wymiaru etatu osoby uprawnionej do urlopu wychowawczego
Czy po powrocie trzeba dopuścić pracownika na poprzednie stanowisko i czy można wówczas wypowiedzieć mu umowę
Jakie są różnice między ochroną przed wypowiedzeniem definitywnym a ochroną przed wypowiedzeniem zmieniającym

źródło opisu: http://www.empik.com/ochrona-przed-zwolnieniem-na-...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/ochrona-przed-zwolnieniem-na-...»