Dyskusje o książce Cisza. Opowieść o tym, dlaczego straciliśmy umiejętność przebywania w ciszy i jak ją odzyskać

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
Czytamy w weekend
To jest temat z lutego-nowy dopiero będzie ;-)
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Małe życie" trochę przygniata splotem negatywnych zdarzeń - miałam moment w którym obraziłam się na autorkę. Jednak to książka o której się nie zapomina i jedna z lepszych jakie czytałam. Natomiast "Nie mów nic, kocham cię" została mi 1/4 teraz wszystko zaczyna się wyjaśniać i układać w spójną całość - czekam na finał! :)
Czytamy w weekend
Teraz pora na  Rój Rój  Tajemnica morskiej latarni Tajemnica morskiej latarni  Żona mojego męża Żona mojego męża
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne