El Cronometro Nivel C1

Wydawnictwo: Nowela
popularnonaukowa
youstyna

Nowa seria podręczników El Cronómetro, które w sposób kompleksowy przygotowują do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE. Ich autorami są profesorowie - egzaminatorzy Instytutu Cervantesa. Każdy z podręczników zawiera ćwiczenia przygotowujące do egzaminu oraz wskazówki, jak analizować osiągnięte rezultaty. Zamieszczono w nim również informacje dotyczące struktury i przebiegu...

i przebiegu egzaminu oraz praktyczne rady dla zdających.

Niniejszy podręcznik pomaga przygotować się do uzyskania certyfikatu DELE na poziomie C1.

Przygotowanie do egzaminu z serią El Cronómetro odbywa się przez:
- ćwiczenia, które możliwie najwierniej odzwierciedlają ćwiczenia egzaminacyjne; dzięki nim uczeń poznaje aktualny model egzaminu oraz przyswaja strategie i techniki jego zdawania;
- uwzględnienie wszystkich kompetencji językowych, które są przedmiotem egzaminu;
- położenie dużego nacisku na kontrolę czasu potrzebnego do wykonywania ćwiczeń - autorzy uwzględnili ten aspekt (stąd też tytuł książki), zdając sobie sprawę z tego, jak ważna dla pomyślnego wyniku egzaminu jest umiejętność "gospodarowania" czasem;
- poszerzenie słownictwa o około 600 słów, wybranych na podstawie opisu egzaminu stworzonego przez Instytut Cervantesa;
- w podręczniku znajduje się 7 przykładowych, kompletnych modeli egzaminów DELE, a dodatkowy zamieszczony został w Internecie. Po każdym z nich zaproponowano ćwiczenia dotyczące wszystkich części egzaminu
- dołączona do książki płyta CD zawiera nagrania (w formacie MP3) niezbędne do ćwiczenia rozumienia ze słuchu.
- na stronie www.edinumen.es/eleteca umieszczono dodatkowe materiały dla nauczyciela oraz dla ucznia

Książki zawierają wszystkie niezbędne "klucze" do zdania egzaminu DELE: praktyczne rady, informacje na temat przebiegu egzaminu, instrukcje, jak go zdawać, opinie osób, które już go zdawały, kompletny model egzaminu wraz z odpowiedziami i ich analizą, porady, jak można poszerzyć przygotowania.

źródło opisu: http://www.abcksiegarnia.pl/459251,cronometro-nive...(?)

źródło okładki: http://www.abcksiegarnia.pl/459251,cronometro-nive...»