Ciastolina. Domowa plastelina

Seria: Zrób to Sam
Wydawnictwo: Literat
youstyna

„Ciastolina. Domowa plastelina” to wyjątkowa książka, która pokazuje, w jaki sposób dziecko może stworzyć swoje pierwsze zabawki; proponuje zabawy, które będą dla rodziców i dziecka źródłem wielu radosnych przeżyć. Zabawy zawarte w książce rozwijają inteligencję twórczą dziecka, rozwijają wyobraźnię i myślenie dziecka, rozwijają koordynację ruchową, usprawniają pracę dłoni i pozytywnie wpływają na ogólny rozwój dziecka.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ciastolina-Domowa-plastelina,68717554,p.html

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/Ciastolina-Domowa-plastelina,68717554,p.html