Książę Nissai (Część I)

Cykl: Książę Nissai (tom 1)
Wydawnictwo: beezar.pl
LGBT
Leina

Nissai jest synem zdetronizowanego króla, zmuszonym do pogodzenia się z faktem, iż utracił prawa do tronu, bogactwa oraz wpływy. Żyje w Lanis, pośród zwykłych ludzi, nie mogąc przypuszczać, że jego życie ulegnie wkrótce kolejnej drastycznej zmianie. Gdy do prowincji przybywa barbarzyński przywódca i uzurpator, Valadrin, rodzina Nissaia zostaje postawiona przed ultimatum, które zmieni wszystko.

Opowieść przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych czytelników.

źródło opisu: http://beezar.pl/ksiazki/ksiaze-nissai-czesc-i

źródło okładki: http://beezar.pl/ksiazki/ksiaze-nissai-czesc-i