Zgłosuj na książki roku 2017

W zgodzie z naturą

hobby
Lillianna

Czy wiesz, co powinien jeść Twój pies? Producenci suchej karmy mówią, że chrupki są najlepsze i nic nie jest tak zbilansowane jak one. Dystrybutorzy puszek zapewniają, że to jest najlepszy wybór, bo przecież pies w naturze nie żywi się chrupkami. Może to zaskakujące, ale puszkami też nie… W naturze pies odżywiałby się zupełnie inaczej. Nawet jeśli mówimy o uroczym yorku, słodkim maltańczyku...

Czy wiesz, co powinien jeść Twój pies?

W naturze pies odżywiałby się zupełnie inaczej. Nawet jeśli mówimy o uroczym yorku, słodkim maltańczyku czy przyjaznym labradorze, w każdym z nich drzemie natura łowcy: upolować i zjeść; mięso, kości i podroby.

W tej książce nie odkrywamy żadnej tajemnicy. Z pomocą naukowych badań przypominamy jedynie to, co wiadomo od zawsze. Pies jest mięsożercą. „W zgodzie z naturą” to gigantyczna dawka wiedzy podanej w przystępny sposób. Pewni jesteśmy dwóch rzeczy. Po pierwsze: jeśli przeczytasz tę książkę i zaczniesz stosować wiedzę o surowej diecie psów w praktyce, z pewnością będziesz do niej wielokrotnie wracać. Po drugie: będziesz mieć pewność, że dajesz swojemu psu to, co dla niego najlepsze. Spróbuj. Surowe jest zdrowe!

źródło opisu: http://wzgodzieznatura.shoplo.com/ksiazka-w-zgodzie-z-natura

źródło okładki: http://dolna30.pl/wydawnictwo/

nela_rose | 2018-01-16

Recenzja na pupil.pl: https://pupil.pl/artykuly/biblioteczka-pupila-w-zgodzie-z-natura-i-173

magdalenaps | 2018-01-24
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam