Skaleczone dusze

Wydawnictwo: Poligraf
kr0peczka

Po ukazaniu się debiutanckiej książki pt. „Emocje życia”, która znalazła się w czołówce poezji polecanej w 2016 roku (znalazła się w pierwszej trójce polecanych książek z działu literatura piękna) przyszła kolej na następną propozycję autorki. „Skaleczone dusze” to druga książka Edyty Malczewskiej. Autorka w ciekawy sposób łączy prozę z poezją i za pomocą niezwykłych metafor i złotych myśli...

„Skaleczone dusze” to druga książka Edyty Malczewskiej. Autorka w ciekawy sposób łączy prozę z poezją i za pomocą niezwykłych metafor i złotych myśli zwraca uwagę na ludzkie wartości.
Autorka w poważny, czasem zabawny sposób przedstawia prawdziwy obraz ludzkiej duszy. Niekiedy z nutką ironii, innym razem z całkowitą powagą rysuje portret niedoskonałości człowieka. Ukazuje, ile człowiek traci, błąkając się po zakamarkach własnej duszy, poszukując samego siebie.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/798/edyta-malczewska...(?)

źródło okładki: Strona Wydawnictwa

Grzegorz | 2017-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2017

Polecam przeczytanie książki. Pisarka super opisuje ludzkie cechy charakteru przy okazji czytania daje nam do myślenia jacy jesteśmy co możemy ewentualnie zmienić w swoim zachowaniu i traktowaniu innych.

Maria | 2017-08-12
Przeczytana: 11 sierpnia 2017

Książka bardzo mi się spodobała, wszystkim czytelnikom polecam lekturę,ponieważ autorka świetnie ukazała cechy charakteru i osobowości człowieka do których jest nam się często ciężko przyznać.Nie zdradzę szczegółów i zachęcam do przeczytania naprawdę warto

Johny | 2017-08-02
Na półkach: Teraz czytam