Dyskusje o książce Utracony dar słonej krwi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Opowiadania, które warto przeczytać – krótkie formy na lato (i nie tylko)
Dorzucę O'Henry'ego absolutnego mistrza opowiadań, niestety zapomniany, a co gorsza, jego opowiadania krążą po necie bez podania autora 😕 No i oczywiście nasz Zajdel - bardzo lubię zbiorek "Dokąd jedzie ten tramwaj", ale opowiadań jest więcej, po prostu trzeba poszperać w antologiach albo wygrzebać na strychu serię "Stało się jutro"
42 tyg. temu
Czytamy w weekend
Ja w ten weekend nadganiam zaległości skończyłam   Blaze of Memory Blaze of Memory a teraz słucham, a kiedy mogę czytam   Sobowtór Sobowtór
2 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Czytamy w weekend
Oby tak było, aczkolwiek nie mam wielkich oczekiwań. Po lekturze KRÓLA, kilka innych pozycji opisujących ten okres jakoś blado wypadały. ogólnie p. Mroza dawnoooo nie czytałem, ergo: co ma być to będzie. Pozdrawiam.
3 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2020 roku
Ciekawe podsumowanie i sporo intrygujących pozycji. Przejrzane wszystkie, kilka dodanych do planów czytelniczych na 2021 :)
3 lata temu
Pokazuje 6 z 15