Bez zbóż, bez bólu

Wydawnictwo: Bukowy Las
No Grain, No Pain. A 30-day Diet for Eliminating The Root Cause Of Chronic Pain
poradniki
Deliverancess

DIETA ELIMINUJĄCA PODSTAWOWĄ PRZYCZYNĘ PRZEWLEKŁEGO BÓLU Dr Peter Osborne, autorytet w sprawach wrażliwości na gluten i alergii pokarmowych, stwierdził, że zboża, nawet uważane dotąd za bezpieczne, takie jak kukurydza i ryż, mogą siać spustoszenie w organizmie, wywołując stany zapalne i niedobory witamin oraz minerałów, a także powodując reakcje autoimmunologiczne. Książka Bez zbóż, bez bólu...

DIETA ELIMINUJĄCA PODSTAWOWĄ PRZYCZYNĘ PRZEWLEKŁEGO BÓLU

Dr Peter Osborne, autorytet w sprawach wrażliwości na gluten i alergii pokarmowych, stwierdził, że zboża, nawet uważane dotąd za bezpieczne, takie jak kukurydza i ryż, mogą siać spustoszenie w organizmie, wywołując stany zapalne i niedobory witamin oraz minerałów, a także powodując reakcje autoimmunologiczne. Książka Bez zbóż, bez bólu oferuje narzędzia potrzebne do wyeliminowania z diety wszystkich zbóż oraz innych czynników zapalnych. Korzystając z tego łatwego do wprowadzenia planu żywieniowego można w ciągu piętnastu dni osiągnąć znaczącą poprawę zdrowia i wejść na drogę do całkowitego pozbycia się bólu w ciągu zaledwie miesiąca.
Książka zawiera jasne omówienie naukowych podstaw programu, plany posiłków na poszczególne dni, ułatwiające przejście na bezglutenową dietę i dziesiątki przepisów na pyszne bezzbożowe potrawy. Przekonajcie się, dlaczego tysiące pacjentów uważają, że dzięki dr. Osborne’owi i jego diecie odzyskali życie bez bólu.

źródło opisu: https://bukowylas.pl/ksiazki/bez-zboz-bez-bolu

źródło okładki: https://bukowylas.pl/ksiazki/bez-zboz-bez-bolu