Baranek zwany Miłość

8 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788377520512
historie biblijne
WiktoriaInga

Historia zbawienia dla najmłodszych w pigułce. Ta urocza książeczka w przystępny sposób
opowie Twojemu dziecku o stworzeniu świata, upadku człowieka i Bożym ratunku oraz
wspaniałej przyszłości razem z Nim. Piękne ilustracje pomogą dzieciom wyobrazić sobie
wspaniałości mocy i chwały Stwórcy.

źródło opisu: http://wydawnictwodawida.pl/index.php?option=com_v...(?)

źródło okładki: http://wydawnictwodawida.pl/images/stories/virtuem...»

WiktoriaInga | 2018-01-10

Cudna książeczka dla dzieci, która wzbudza uśmiech na twarzy nie tylko tych najmłodszych :) córcia koleżanki kazała czytać sobie opowieść kilka razy z rzędu wyrzucając z siebie głośne 'Ooo' niemal co stronę :)
Pisana wierszem, ślicznie ilustrowana - zostawia przestrzeń by porozmawiać z pociechą o tym, co tam znajdziecie :)

ginewra | 2017-12-30
Przeczytana: 13 grudnia 2017

Urocza. Dla dzieci. Piękna rymowanka o Bożej miłości i ofierze Jezusa w wersji dla dzieci. Super ilustracje. Świetna rzecz dla maluchów.

Na półkach