WRÓCIĆ DO RAJU... I ZNÓW UMIEĆ ZE SOBĄ ROZMAWIAĆ

Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka
poradniki
Niebieska

"Wrócić do raju... i znowu umieć ze sobą rozmawiać" to rewelacyjna w swej prostocie i trafności książka o komunikacji. Autor w sposób bardzo przystępny wyjaśnia, co znaczy komunikować się i nawiązywać relację. Robi to na podstawie kilku biblijnych tekstów, które pokazują, w jaki sposób sam Bóg uczy nas pokonywać istniejące w naszych wzajemnych relacjach bariery komunikacyjne. Idealna...

Idealna komunikacja - zarówno z Bogiem, jak i z drugim człowiekiem - istniała w raju. Wychodząc od tego idealnego obrazu, autor krok po kroku pokazuje czytelnikowi, co stało się z tym ideałem, a jednocześnie podaje konkretne wskazówki (7 kroków), jak do niego wrócić, jak znowu umieć naprawdę rozmawiać - z drugim człowiekiem i z Bogiem.

Niebieska | 2017-04-22
Na półkach