Praprzodek

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
zagadka, tajemnica, kryminał
Katrina

Troje osiemnastoletnich przyjaciół z dzieciństwa, egocentryczny Leopold, infantylny Karol i twardo stąpający po ziemi Zenon, próbuje rozwikłać zagadkę zniknięcia ukochanej jednego z nich. W międzyczasie, w zakładzie produkcyjnym należącym do ojca Leopolda, coś odgryza palce pracownikom nocnej zmiany. Dwoje policjantów, początkowo podchodzących do śledztwa sceptycznie, zaczyna odkrywać coraz...

Dwoje policjantów, początkowo podchodzących do śledztwa sceptycznie, zaczyna odkrywać coraz bardziej przerażające fakty, które zagrażają życiu prowadzących swoje własne śledztwo nastolatków. Z pozoru niepowiązane ze sobą sprawy, okazują się początkiem oraz końcem tej samej sieci intryg.

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/fantasy-i-science-fiction/praprzodek.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/fantasy-i-science-fiction/praprzodek.html