World of Warcraft: Ciemne Zwierciadło

6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
World of Warcraft: Dark Mirror
warcraft, world of warcraft
Lancerer

Nathanos Herold Plagi wiernie służył królowej Banshee, Sylwanie Bieżywiatr - tak za życia, jak i po śmierci. Jego służba wymagała wielkich ofiar oraz podejmowania trudnych wyborów. Nie-życie generała wypełnione było podbojami w imię Mrocznej Pani, a kolejne straszne czyny odcisnęły swe potworne piętno na jego rozkładającym się ciele.

źródło opisu: https://worldofwarcraft.com

Lenessis | 2017-05-25
Przeczytana: 20 maja 2017

Siedemnaście stron od których nie mogłam się oderwać. To niedługie opowiadanie bardzo mnie wciągnęło. Podobały mi się postacie i ich wewnętrzna metamorfoza oraz niewielka gra na uczuciach czytelnika.

Maciej | 2017-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2017