Siła odwagi

10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Ewa Smaś

Nieważne, w jakim miejscu jesteś – zawsze masz prawo walczyć o siebie. Zawsze masz prawo wyrażać swoje zdanie. Zawsze masz prawo żyć w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami, w przeciwnym razie całe swoje życie oddajesz w czyjeś ręce. Jeśli świat, w którym żyjesz, zmienia się, wystarczy, że otworzysz szerzej oczy i dasz sobie szansę na nowe. Powiedz wtedy: „Dość” i zostaw wszystko za...

Jeśli świat, w którym żyjesz, zmienia się, wystarczy, że otworzysz szerzej oczy i dasz sobie szansę na nowe. Powiedz wtedy: „Dość” i zostaw wszystko za sobą.

Szef, manager, przełożony – tylko od Ciebie zależy, na ile pozwolisz drugiej osobie wchodzić w swoje życie, jakie granice wyznaczysz i czy pozwolisz je przekraczać. Czasem jedno „Nie” daje ogromną wewnętrzną siłę.

Pracujesz z ludźmi lub budujesz swój zespół? W książce sprawdzisz, dlaczego inni, zamiast być obok Ciebie, zamiast razem z Tobą wzrastać, zamiast cieszyć się ze wspólnych sukcesów i zdobywać kolejne szczyty – odchodzą.

Dzięki książce zatrzymasz się na chwilę i przekonasz, że życie – choć niekiedy wyjątkowo przewrotne – daje Ci dokładnie to, na co jesteś gotowy i czego potrzebujesz, aby wzrastać.

To książka o współpracy, zaangażowaniu, pomaganiu innym, proszeniu o pomoc, szacunku dla siebie i innych. Bo liczy się CZŁOWIEK, a nie tylko cyfry i targety.

źródło opisu: http://silaodwagi.pl/?v=9b7d173b068d

źródło okładki: http://silaodwagi.pl/?v=9b7d173b068d

eliza_zywicka | 2017-07-06

Zabrałam wczoraj ze sobą tą książeczkę nad jezioro.

Jak zwykle z myślą - tylko zobaczę co tam w niej napisane Emotikon smile:)

Po przeczytaniu pierwszych kilku stron poczułam rozczarowanie. Autorka na etacie, ja mam swoją działalność, kurcze to chyba nie dla mnie.

Szybko przekonałam się, w jakim byłam błędzie.

Strona po stronie czytałam dalej - niby zwykła historia, a tak mnie wciągnęła, że nie mogłam się oderwać, musiałam przeczytać do końca.

Prawdziwa książka z duszą, z której wyniosłam dwie najważniejsze i ogromnie cenne lekcje dla siebie.

1. Popularne w ostatnim czasie hasło - "Kiedy uczeń jest gotowy, mistrz się pojawia".

Tak to prawda, ostatnio spotkałam na swojej drodze kilku mistrzów - osobiście, na szkoleniach, czy w przeczytanych książkach, ale jakoś nie zadziała się żadna magia.

Pojawiły się u mnie nawet myśli, może to nie był mój mistrz, a może to ja nie byłam na niego gotowa.

Prawda jest jednak zupełnie inna. Uświadomiła mi ją autorka książki - Pani Edyta...

Adam | 2017-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2017