Świąteczne wędrówki Mrówki ParUFFki

Wydawnictwo: Pierwsze
Katrina

Znudzona i zaniepokojona brakiem prawdziwej zimy Mrówka Paruffka w przeddzień Gwiazdki postanawia się dowiedzieć, skąd się właściwie biorą prezenty. Spotkani po drodze przyjaciele: Żuczek, Biedronka czy Skorek udzielają jej mętnych i wymijających odpowiedzi na to proste pytanie. W końcu stary i mądry Chrabąszcz zdradza Paruffce tajemnicę, ale jego słowa brzmią dość niewiarygodnie. Czy Chrabąszcz ma rację? Opowiadanie Magdy Papuzińskiej, autorki "Wszystko jest możliwe", wprowadza dzieci i rodziców w prawdziwie wigilijny nastrój.

źródło opisu: http://pierwsze.pl

źródło okładki: google