69 małych rzeczy

Wydawnictwo: Poligraf
religia
Katrina

Niniejsza książka jest refleksją Autora nad zagadnieniami dotyczącymi Boga, drugiego Człowieka oraz otaczającej nas rzeczywistości. Zawiera również kilka wierszy, które są jednocześnie tekstami autorskich piosenek pisarza. Nie jest łatwo jednoznacznie uchwycić ulotną naturę naszej codzienności – ale warto, abyś pamiętał, Drogi Czytelniku, o tym, że: To – co było – nigdy nie powróci –...

To – co było – nigdy nie powróci – bezpowrotnie!
Choć słońce będzie świecić na niebie jeszcze jaśniej!
Jedno jest pewne. Jedno niezmienne. Jedno jasne.
Pamiętaj o tym, byś kochał innych jeszcze bardziej!
Więc póki bije w Tobie Twoje Serce, staraj się zmieniać wszystko, co wokół – na lepsze!
Jedynie Miłość – tylko Ona nas ocali!
Nieważne, czy jesteśmy wielcy albo mali...!

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/799/slupik-adrian/69-malych-rzeczy.html

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/799/slupik-adrian/69-malych-rzeczy.html