Łzy życia

Wydawnictwo: Poligraf
Katrina

"Łzy życia" to powieść, która zaczyna się od dramatycznych wydarzeń, wciągając czytelnika w pasjonującą i angażującą emocjonalnie historię. Książka jest pełna zwrotów akcji i często zaskakuje, gdy bohaterowie są coraz ciężej doświadczani przez los lub w konsekwencji swoich wyborów ściągają na siebie nieszczęścia. Sensacyjne wydarzenia, burzliwe życie bohaterów i tragedie, jakie ich spotykają,...

Sensacyjne wydarzenia, burzliwe życie bohaterów i tragedie, jakie ich spotykają, nie służą tylko czystej rozrywce czytelnika. Powieść skłania do refleksji i porusza wiele istotnych tematów, między innymi stratę dziecka, godzenie się ze śmiercią najbliższych, zmiany, jakie zachodzą w człowieku po dramatycznych wydarzeniach.
Ponadto Autor przekazuje nam, byśmy mówili swoim najbliższym o uczuciach, o tym, że ich kochamy, bo potem może być na to za późno.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/818/wysocki-krzysztof-t/lzy-zycia.html

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/818/wysocki-krzysztof-t/lzy-zycia.html

tomdra | 2017-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2017

Przyjezdni Muzułmanie i rodowici Niemcy, którzy żyją w jednym państwie, ale nic ich nie łączy. Inna wiara, odmienna kultura, różne wartości i zainteresowania, cele i sposoby ich realizacji. Problemy, które już stają się globalne, nie tylko wewnętrzne dla tego ościennego, dla nas państwa.

Rybaczka | 2017-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

Porusza problemy egzystencjalne oraz moralne, ukazuje metamorfozę grupy ludzi i drastyczne wydarzenia, które odmieniły ich biografie. Opisuje piękną miłość, ale również granice - do zaakceptowania i niewybaczalne.

Goshaa1008 | 2017-11-28
Alina | 2017-11-02