11 września. Niepokojące pytania

Wydawnictwo: Poligraf
Katrina

W książce zaprezentowano liczne fakty podważające oficjalną wersję zamachu z 11 września 2001 roku i wskazujące na to, że był on zaaranżowany przez siły rządzące USA. Są to fakty świadczące o tym, iż wiedziano o mającym nastąpić ataku i celowo mu nie zapobieżono, jak też fakty wskazujące na zaangażowanie i bezpośredni udział w zamachu służb amerykańskich oraz uczestniczenie w nim służb izraelskich. Nie są to zresztą nowe odkrycia, lecz informacje, które pojawiały się i do których badacze docierali na przestrzeni lat, jakie upłynęły od zamachu, poczynając od września 2001 roku. Zaprezentowano również odmienne od oficjalnego spojrzenie na to, czym naprawdę jest Al-Kaida – organizacja, której przypisuje się sprawstwo zamachu z 11 września, według którego jest ona tworem amerykańskich i brytyjskich służb specjalnych. Wypływają z tego wszystkiego dramatyczne wnioski na temat sytuacji w Ameryce i na świecie.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf

źródło okładki: Wydawnictwo Poligraf