La ragazza nella nebbia

La ragazza nella nebbia
Donato Carrisi
włoski
Aneta Wiola

Jest to powieść utrzymana w atmosferze zniknięcia 15 letniej Anny w zimową noc w małym miasteczku, we włoskich górach, blisko granicy ze Słowenią. Vogel, policjant specjalizujący się w sprawach o morderstwo, ma dwóch podejrzanych: samotnego profesora literatury, który może być związany z przestępstwem; oraz nastoletniego chłopca opisanego w dzienniku Anny. Wokół tego wszystkiego jest medialna burza z rodziną dziewczynki - jest to wywiad telewizyjny między Vogelem a profesorem oraz dziwne i szokujące odkrycie dotyczące śmierci Anny.

źródło opisu: https://www.amazon.co.uk

źródło okładki: www.pinterest.com