Sztuka prezentacji i komunikacji z grupami

Wydawnictwo: PINLP
9788392319559
biznes, finanse
GodTuitam

Prezentujemy książkę autorstwa uznanego trenera, coacha oraz współtwórcy wielu modeli NLP Roberta Diltsa pt. „Sztuka prezentacji i komunikacji z grupami”. Wymagania stawiane przez „wiek informacji” czynią przeprowadzanie prezentacji coraz bardziej niezbędnym zadaniem. Książka skierowana jest przede wszystkim do trenerów, szkoleniowców, wykładowców i nauczycieli. Dostarcza zestawu kluczowych umiejętności w zakresie praktycznego porozumiewania się i budowania relacji koniecznych do tworzenia efektywnych prezentacji – przede wszystkim przeprowadzanych na potrzeby szkoleń np. związanych z kształceniem w organizacjach. W praktyce zawodowej skorzystają z niej również menedżerowie, konsultanci, instruktorzy, prezenterzy produktów i projektów, politycy oraz wszystkie osoby, których zadaniem jest przekazywanie idei, wiedzy i umiejętności.
Stosując nowoczesne odkrycia w zakresie psychologii uczenia się i porozumiewania (przede wszystkim zaczerpnięte z Neuro-Lingwistycznego Programowania), autor uczy jak rozwijać najważniejsze dla skutecznego mówcy umiejętności – komunikowania się i wchodzenia w relacje z innymi ludźmi.Omówione są tutaj trzy główne obszary dotyczące przeprowadzania efektywnych prezentacji:

zasady tworzenia skutecznej strategii komunikowania się,
projektowanie i planowanie efektywnej prezentacji oraz materiałów,
wywieranie konstruktywnego wpływu na motywację i interakcje w grupie lub u audytorium.

Anita | 2017-05-24
GodTuitam | 2017-04-13