Ortopedia i reumatologia, Seria Crash Course

Wydawnictwo: Urban & Partner
zdrowie, medycyna

Ortpedia i reumatologia to kolejna pozycja z serii Crash Course. Przedstawiono w niej zasady zbierania wywiadu i przeprowadzania badania klinicznego oraz podstawy patologii i leczenia schorzeń układu ruchu, którymi na co dzień zajmują się głównie ortopedzi i reumatolodzy. Podstawową wiedzę na ten temat muszą posiadać nie tylko studenci, ale również lekarze rodzinni. Ogromną zaletą książki jest jej bardzo przystępna i wielokrotnie zabawna forma, oraz wiele rycin, schematów i tabel, które niezwykle ułatwiają zrozumienie i zapamiętanie przedstawionych wiadomości.

Agata_Małgorzata | 2014-04-22
Na półkach: Przeczytane, Medycyna