DOOM (2000) #1-3

DOOM (2000) #1-3
komiksy
angielski
Boogie

Dr Doom został zesłany na "klona" Ziemi, która znajduje się na tej samej orbicie wokoło Słońca co prawdziwa Ziemia, tylko pół roku dalej.

Seria została anulowana, więc nie dowiadujemy się skąd się tam wziął i w jaki sposób. Doom wspomina kto go tam zesłał oraz kto może mu pomóc wrócić do domu.

źródło okładki: https://i.annihil.us/u/prod/marvel/i/mg/1/70/4bc4797554299/detail.jpg

Boogie | 2017-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2017

Dziwaczna historia. Nie jestem fanem "Fantastycznej 4", a ta historia jest strasznie dziwna. Być można jakby całość nie została skasowana, to by miało to więcej sensu :)

Na półkach