Metoda Cross-Treningu

Wydawnictwo: Aha!
Methode Cross Training
sport
macias

Cross-trening = hybryda gimnastyki, lekkiej atletyki i podnoszenia ciężarów Cross-trening to coś więcej niż metoda wyrabiania formy fizycznej – to styl życia i filozofia treningu. Miliony ludzi na świecie z prawdziwą pasją uprawiają tę dyscyplinę, łączącą gimnastykę sportową z lekką i ciężką atletyką. Daje ona ogrom satysfakcji i świetne rezultaty pod względem siłowym, wytrzymałościowym oraz sprawnościowym. Jednocześnie stawia jednak wielkie wyzwania, które przy nadmiernym początkowym zapale ćwiczących mogą prowadzić do kontuzji, stagnacji i osłabienia motywacji. Wybitny francuski trener Aurélien Broussal-Derval postanowił jasno zaprezentować spójne zasady takiego treningu, pozwalające cieszyć się nim i rosnąć w siłę bez wpadania w pułapki, których w nim nie brakuje. Książka, opatrzona prawie 500 dynamicznymi ilustracjami zawiera celne analizy technik, porady i programy treningowe od poziomu początkującego do turniejowego. Aurélien Broussal-Derval to światowej klasy specjalista treningu siłowo-kondycyjnego. Przygotowywał m.in. rosyjskie, brytyjskie i francuskie drużyny judo, a obecnie koordynuje prace badawcze i innowacje we Francuskim Związku Koszykówki.

źródło opisu: http://wydawnictwoaha.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwoaha.pl/Photos/000039/metoda-cros...»

TheSzopen L | 2017-12-24
Przeczytana: 23 grudnia 2017

Książka rewelacyjna. Świetne uzupełnienie wiedzy wprawionych trenujących jak i genialne kompendium wiedzy z zakresu teorii techniki ćwiczeń jak i anatomii. Mnóstwo ciekawostek, krótko, treściwie, na wielu przykładach, masa zdjęć, przykładowe plany treningowe.
Dla ćwiczących - jak najbardziej polecam.

asiente | 2017-05-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 12 maja 2017

Kompendium wiedzy o treningu cross w jednym miejscu. Przykładowe treningi - wszystko w jednym miejscu

klaudiaaa | 2017-07-22
Książkowa-Fantazja | 2018-04-21