Zaburzenia nerwicowe

Wydawnictwo: Medycyna Praktyczna
medycyna, psychologia, nerwica
zdrowie, medycyna

Zaburzenia nerwicowe należą do najczęstszych objawów chorobowych, na które cierpią chorzy, zgłaszający się do lekarzy wszelkich specjalności. Rozpoznanie ich może sprawiać znaczne trudności. Ponieważ pojedyncze objawy nerwicowe są zjawiskiem powszechnym i naturalnym, zaburzenia nerwicowe są zwykle bagatelizowane. Poznanie współczesnego stanu wiedzy o etiologii i zasadach postępowania w zaburzeniach

Outcast | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, Psychologia