Rzymski wyścig. Historyczne śledztwo

Wydawnictwo: Zielona Sowa
History Quest. Race Trought Rome
historia, gamebook, dla dzieci,
Max

Czy jesteś gotów na niesamowitą przygodę, podczas której staniesz twarzą w twarz ze śmiercionośnymi wrogami i rozwiążesz karkołomne zagadki? Jeśli tak, dobrze trafiłeś!

Historyczne śledztwa nie są zwyczajnymi książkami – ich stron nie czyta się po kolei, lecz wraz z rozwojem wydarzeń skacze się po stronach do przodu i tyłu. Jeśli się zgubisz, historia sama naprowadzi Cię na właściwy szlak.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/rzymski-wyscig-historyczne-sledztwo.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/rzymski-wyscig-historyczne-sledztwo.html

Max | 2017-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2017