Fizjologia człowieka. Podręcznik dla studentów wydziałów kosmetologii

Wydawnictwo: Wydawnictwo Medyczne Górnicki
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
838900948X
zdrowie, medycyna

W podręczniku przedstawiono najważniejsze aspekty fizjologii człowieka, kierując się potrzebami odbiorców, którymi są przede wszystkim studentki wydziałów kosmetologii. Opanowanie materiału zawartego w przedstawionej książce powinno stać się punktem wyjścia do dalszej nauki takich przedmiotów, jak higiena, patologia, dermatologia czy kosmetologia. Cechą wyróżniającą naszą książkę spośród innych po

Agnieszka | 2015-02-22
Przeczytana: 01 stycznia 2015

Książka minimum minimum- jest to tylko barrrdzo krótki zarys fizjologii. Polecam ją, jako wybór na sam początek przygody z fizjologią, żeby zobaczyć "z czym to się je". Napisana przystępnym językiem, okraszona schematami rysunkowymi (niewiele ich, ale zawsze coś)... Niewiele z niej wyniosłam, ale zrozumiałam o co chodzi z tą fizjologią. Zawarto w niej trochę przykładów z zycia tj chorób, których wytłumaczenia należy szukać czerpiąc wiedzę zdobytą na fizjologii- niewiele tego, raczej zasugerowane. Na plus- ciekawy dział odnośnie fizjologii skóry (często w książkach do fizjologii jest on pomijany). Czuję niedosyt po tej lekturze, mało informacji porównując do zakresu z wykładów. ;)

Kasia Szz | 2012-06-17
Patrycja Bryła | 2014-12-30