Źródło wiedzy

Wydawnictwo: New Space
Źródło wiedzy
Bibliotekarz

W ten sposób zaczniesz odkrywać siebie, akceptować wszystko, cokolwiek będzie się na tej drodze działo, jednocześnie akceptować samego siebie, kawałek po kawałku, żeby w ten sposób zacząć od nowa siebie kochać. Zaczniesz być prawdziwym sobą i będziesz promieniował tym na innych, a gdy ktoś poprosi Cię o pomoc, zrobisz to, co trzeba. Będziesz wiedział, że jesteście jednością i będziesz szanował każdego. Poczujesz się odpowiedzialny za swoje czyny, mniej będziesz mówił, a więcej działał, wybierając proste rozwiązania. Będziesz wiedział, że to Ty jesteś życiem i kiedy nie czujesz radości, to nie z powodu sytuacji, w której się znalazłeś, ale z nastawienia do niej.

źródło opisu: www.zrodlowiedzy.com.pl

źródło okładki: www.zrodlowiedzy.com.pl

Bibliotekarz | 2017-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2017

Książki nie da się zaszufladkować, gdyż jest w niej część publicystyki, rozwoju duchowego i filozofii.

A taka jest informacja od Wydawcy:

Szanowny Czytelniku
Trzymasz w ręku książkę, której odpowiednika próżno szukać w literaturze, jaką znamy. Sam tytuł sugeruje, że zetkniesz się tutaj z nadzwyczajną i może tajemną wiedzą, zarezerwowaną dla nielicznych. W pewnym sensie jest to prawda.

Nadzwyczajność tej wiedzy polega na osobistych doświadczeniach i odkryciach Autora, które pokrywają się z niektórymi wykładami znanych nauczycieli duchowych. Jednak nie są to spisane twierdzenia i poglądy, które ułożyły się w całość, bo tak się Autorowi spodobało. Między słowami widać trudną drogę, którą przebył, aby zrozumieć samego siebie. Stawia pytania i udziela na nie odpowiedzi w taki sposób, że zmusza nas do samodzielnego myślenia, być może do stawiania własnych pytań i szukania własnych odpowiedzi.

Wniosek, jaki nasuwa się po przeczytaniu książki, wydaje się oczywisty: nie ma żadnej...

Cichosza | 2017-05-11
Przeczytana: 11 maja 2017

Książka na pierwsze spojrzenie banalna i prosta w swej oprawie , lecz gdy zagłębić się w jej treść staje się diamentem w dłoniach czytelnika. Nie każdy poczuje to od razu , każdy zrozumie ją na swój własny sposób. Z pewnością nie znajdzie w niej gotowych wskazówek ani nie będzie miał podane na tacy wielu odpowiedzi których być może szuka w swym życiu. Lecz pomiędzy wierszami znajdzie wszystko to co w nim samym i co wie od dawna. Książka ta zmusza do refleksji , do zadawania kolejnych pytań samemu sobie . Prowadzi czytelnika w głąb samego siebie odkrywając w nim samym pokłady bogactwa jakie posiada istota wielowymiarowa.To książka ponad czasowa, książka która pozostawi w ślad w sercu każdego kto chwyci ją w dłonie by zgłębić wiedzę która jest potężnym źródłem jakim jesteśmy my sami. Przekaz i treść książki odsłania wyraźnie poziom świadomości autora , który choć nadal doświadcza ziemskiej podróży jak my wszyscy ukazuje czytelnikowi nowy obraz świata , jaki może zaistnieć na tej...

MrHaker147 | 2017-08-25
idaredalma | 2017-10-10