ABC postępowania w urazach jest unikatową na polskim rynku publikacją omawiającą standardy postępowania obowiązujące w ratownictwie medycznym w odniesieniu do chorych z urazami. Książka ta stanowi kolejną, po ABC resuscytacji, pozycję w języku polskim z uznanej serii wydawniczej &’,&’,ABC of...&’,&’, publikowanej od wielu lat w Wielkiej Brytanii. Wydanie polskie jest tłumacze

Olanzapine | 2016-02-11

Razem z publikacją "ABC w resuscytacji" stanowi fajny wstęp do nauki medycyny ratunkowej. Treści przedstawione w sposób zrozumiały, czytelny, fajnie że jest dużo zdjęć i opisy przypadków. Polecam choć bywały lepsze.

książek: 1919
Olga | 2015-06-25