Endodoncja wieku rozwojowego i dojrzałego

Wydawnictwo: Czelej
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Jest to nowoczesny podręcznik, w którym przedstawiono aktualny stan wiedzy z zakresu endodoncji. Szczególnie dokładnie i przekrojowo opisano najnowsze materiały, narzędzia i urządzenia stosowane aktualnie. Dokładnie, krok po kroku, omówiono różne techniki postępowania w poszczególnych przypadkach. Książka zawiera poza tym podstawy fizjologii, patologii, diagnostyki i profilaktyki chorób miazgi. Po

denudatio_pulpae | 2015-08-09

Podręcznik może nie najbardziej przystępny do nauki, ale za to rzetelnie opracowany. Niewielu rzeczy, których szukałam ucząc się endodoncji i stomatologii dziecięcej, nie dało się w nim znaleźć. Pewnie po prostu nie istniały :)
Mimo, że do najbardziej ekonomicznych nie należy, nigdy nie żałowałam wydanych na niego pieniędzy, mimo że oficjalnie nie obowiązuje do lekarsko-dentystycznego egzaminu końcowego.

peppie | 2016-03-07
Przeczytana: maj 2016