EKG w medycynie ratunkowej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Medyczne Górnicki
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Podręcznik został przygotowany przez specjalistów z zakresu intensywnej opieki medycznej w przyjazny dla czytelnika sposób, ułatwiający samodzielną naukę interpretacji zapisów EKG, zarówno podstawowych, jak i bardziej złożonych. z powodu różnorodności zamieszczonych 200 zapisów EKG, którym towarzyszą opisy stanu klinicznego pacjentów oraz osobno podana precyzyjna analiza elektrokardiogramów wraz

Olanzapine | 2016-10-23

Trzeba znać minimalne podstawy odczytywania zapisu EKG, by zrozumieć o czym w tym podręczniku piszą. Podzielony na 3 poziomy od podstawowego do zaawansowanego + zdjęcia zapisów. Przyjemnie i zrozumiale się czyta jak na zagraniczne dzieła, które nieco odbiegają od wymagań polskiego ratownictwa i medycyny. Polecam.

Agata_Małgorzata | 2014-04-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Medycyna