Sekrety ortopedii

Wydawnictwo: Urban & Partner
8389581981
zdrowie, medycyna

Sekret niezwykłej popularności Sekretów ortopedii polega na znalezieniu odpowiedniej konwencji pozwalającej dostarczyć czytelnikowi olbrzymiej porcji praktycznej wiedzy, umożliwiającej swobodne poruszanie się w natłoku informacji z zakresu chorób ortopedycznych i z pogranicza ortopedii, tak typowego dla pospiesznych czasów naszej epoki. [...] Sekrety ortopedii, mimo zawartości niebywałej wprost ilości informacji z racji konieczności przedstawienia zagadnień diagnostyki różnicowej, terapii oraz postępowania w powikłaniach leczenia (podręcznik typu concise) nie pozostawiają czytelnika samemu sobie, lecz jednocześnie uczą myślenia.

anettaja | 2014-06-15
Na półkach