Przewodnik po Puszczy Kampinoskiej

Wydawnictwo: Sport i Turystyka
832172258X
kapiszonkkk

Przewodnik autorstwa wybitnego krajoznawcy, członka Rady Naukowej Kampinoskiego Parku Narodowego. Treść krajoznawcza poza ogólnymi wiadomościami o Puszczy Kampinoskiej obejmuje szczegółowy polecanych tras wycieczkowych, opatrzony dygresjami na temat miejsc mijanych po drodze, oraz bogaty słownik krajoznawczy z opisami najciekawszych miejscowości, osobliwości przyrody i innych atrakcji...

Treść krajoznawcza poza ogólnymi wiadomościami o Puszczy Kampinoskiej obejmuje szczegółowy polecanych tras wycieczkowych, opatrzony dygresjami na temat miejsc mijanych po drodze, oraz bogaty słownik krajoznawczy z opisami najciekawszych miejscowości, osobliwości przyrody i innych atrakcji turystycznych.

źródło opisu: Sport i Turystyka, 1990

źródło okładki: zdjęcie autorskie