8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Teach Me Dirty
angielski
Marika

They tell me it’s unhealthy, just a stupid crush. They tell me it’s infatuation, and will never come to anything. Never mean anything. Because what would I know, right? I haven’t even finished school. I’m just a silly little girl. And no little girl should want the things I want from him. No little girl should have the thoughts I have… But they’re wrong. I really do love Mr Roberts. I love...

Because what would I know, right?
I haven’t even finished school. I’m just a silly little girl.

And no little girl should want the things I want from him.
No little girl should have the thoughts I have…

But they’re wrong.
I really do love Mr Roberts.
I love Mr Roberts because he’s the most amazing man, the most amazing artist, the most amazing teacher that could ever have existed.

And what if… just what if Mr Roberts wants me, too?
What if Mr Roberts really does want to Teach Me Dirty?

Marika | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

„Pan Roberts podobał mi się, odkąd miałam dwanaście lat, a teraz, gdy miałam osiemnaście i zostało mi tylko kilka miesięcy do opuszczenia jego zajęć na zawsze, miałam wrażenie, że byłam w nim zakochana przez całe życie.”

„Jestem dobrym nauczycielem. Po prostu nie dziś.
Dziś byłem tylko mężczyzną.
Mężczyzną, który pragnął czegoś, czego nigdy nie powinien.”

Helen od kilku lat kocha się w swoim nauczycielu sztuki, co nie jest dla nikogo sekretem. Wie o tym jej przyjaciółka, rodzice, uczniowie w szkole – z czego się śmieją, twierdzą, że to tylko głupie zauroczenie i nic nigdy z tego nie wyniknie.
I była to prawda... Do czasu, gdy pan Roberts przypadkowo zobaczy jej szkicownik pełny najbardziej dzikich fantazji... a mężczyzną na rysunkach jest on.
Co się stanie, jeśli nagle nauczyciel, którego pragnęła tak długo, zacznie chcieć tego samego? Jak długo wytrzyma jego poczucie moralności, jeśli będzie miał przed sobą młodą, chętną dziewczynę? I co się stanie, gdy przestanie się...

zuzka | 2017-12-09
savine | 2017-12-01