Ja. Wersja 2,0

Wydawnictwo: Sine Qua Non
ja, motywacja, Gruszczyńska
poradniki
maitiri

Marzy ci się czasem porządny update systemu we własnej głowie? Żeby jednym tapnięciem móc skasować wszelkie złe nawyki i negatywne myśli jak aplikacje w smartfonie? Ale by było! W ich miejsce mogłabyś zainstalować wtedy: kreatywność, silną wolę, zdolności przywódcze, zdrowe odżywianie, przebojowość, efektywność i wiele innych. I tak stałabyś się ulepszoną wersją samej siebie. Kusząca wizja, prawda? A wiesz, że to jak najbardziej możliwe? Niniejsza publikacja to dokładna instrukcja, jak to zrobić! Korzystając z tej książki, w ciągu 100 dni zaktualizujesz najważniejsze dla siebie aplikacje:
ja 2,0 – efektywna i szczęśliwa,
my 2,0 – dobre relacje,
oni 2,0 – efektywna komunikacja,
moje ciało 2,0 – jak właściwie zadbać o swoje ciało i jak się do tego zmotywować,
mój spokój ducha 2,0 – jak pozostawać w harmonii,
moje finanse 2,0 – jak mądrze zarządzać pieniędzmi,
kreatywność 2,0 – zadania i ćwiczenia na rozbudzenie wyobraźni.
Efekt?
szybko osiągniesz swoje cele
zdobędziesz nowych przyjaciół
zyskasz posłuch i szacunek
zrobisz więcej w krótszym czasie
zapomnisz o tym, jak to jest być ciągle spłukaną
przestaniesz się denerwować
będziesz regularnie ćwiczyć i dbać o dobrą dietę
wykorzystasz w pełni swoje możliwości
Wykonuj codziennie nowe, zabawne i ciekawe zadania, które wyniosą cię na wyższy level!
1 dzień = 1% postępu
100 dni = zmiana na 100%!
Gotowa na wyzwanie? Daj się przeinstalować!

źródło opisu: http://www.wsqn.pl

źródło okładki: http://www.wsqn.pl

Caroline | 2017-05-29
Przeczytana: 23 maja 2017

AKTUALIZACJA SYSTEMU

Wyobraźmy sobie, że nasz mózg to złożony system, który w pewnym momencie przestaje działać poprawnie. Czasem, aby to naprawić, wystarcza jedynie podładowanie baterii, ale czasem potrzeba zdecydowanie czegoś więcej, czyli aktualizacji. Pozbycia się krzywdzących i całkowicie niepotrzebnych ustawień oraz zainstalowania w ich miejsce nowych – lepszych i zdecydowanie bardziej efektywnych. Zmiany nigdy nie wydają się łatwe i przyjemne, ale dzięki przydatnym wskazówkom poradzi sobie z nimi każdy. To jak, gotowi?

Gdy pierwszy raz usłyszałam o tej książce, nie byłam pewna, czy chcę ją przeczytać. Zaczęłam więc szukać informacji o autorce – Annie Gruszczyńskiej. Dotarłam do tego, że ma za sobą walkę z bulimią i depresją, co skłoniło mnie ostatecznie do lektury „Ja. Wersja 2.0”. Niestety, jak się szybko okazało, w tym „poradniku” nie znalazłam ani słowa na temat osobistych przeżyć autorki. A szkoda.

Najbardziej spodobał mi się pomysł na komputerową oprawę. Książka to...

DorotaKa | 2017-05-10

Ja wersja 2.0 to poradnik stylizowany na wzór aplikacji dostępnych na smartfona. Swoistą aktualizację przechodzi naprzemiennie kilka "aplikacji": Ja, My, Oni, Moje ciało, Mój spokój ducha, Moje finanse i Kreatywność. Króciutkie rozdziały, opatrzone kolorowymi i optymistycznymi rysunkami cieszą oko i zachęcają do częstego korzystania z poradnika. Choć kierowany głównie do młodszych, około dwudziestoletnich odbiorców, bez problemu odnajdą się w nim również tacy, którym tak jak mi bliżej do trzydziestki. Autorzy zalecają przerabianie jednego tematu dziennie, co daje nam 80 dni pracy z książką. Pracy z całą pewnością przyjemnej, kolorowej i kreatywnej. (...)
coprzeczytalam.pl

Maja | 2018-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2018

Niedawno świętowaliśmy rozpoczęcie nowego roku. Podejrzewam, że wielu z Was zrobiło noworoczne postanowienia. Ja od dawna ich nie robię. W moim wieku się po prostu o nich zapomina. Jeżeli jednak takowe poczyniliście i szukacie motywacji, by w nich wytrwać, chyba znaleźliście coś dla siebie.

Jak zapewnia wydawca, dzięki tej publikacji osiągniecie następujące efekty:
szybko osiągniecie swoje cele
zdobędziecie nowych przyjaciół
zyskacie posłuch i szacunek
zrobicie więcej w krótszym czasie
zapomnicie o tym, jak to jest być ciągle spłukanym człowiekiem
przestaniecie się denerwować
będziecie regularnie ćwiczyć i dbać o dobrą dietę
wykorzystacie w pełni swoje możliwości
Nie miałam zbyt dużych oczekiwań w stosunku do tej publikacji. Na naszym rynku wydawniczym jest sporo publikacji, które mówią nam o tym, jak mamy żyć i co zrobić, żeby wiodło nam się lepiej. Nie wiem jak Wy, ale ja podchodzę do nich bardzo ostrożnie. Jak było z tą publikacją?

Po pierwsze przypadło mi do gustu to, że...

wrublik7 | 2018-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2018

Eh trafiłam na poradnik ale taki, który zmusza do działania 😂 nie da się go po prostu „na lenia” leżąc na kanapie przeczytać, tu trzeba zakasać rękawy i zacząć działać. Z rozdziału na rozdział przechodząc uzyskuje się stopniowy apdajt siebie 😀
Przyznam szczerze wymiękłam szybko ale zakusy mam żeby kontynuować, bo sporo takich mini zajęć jest całkiem sensowne i warto wprowadzić w swój styl życia jako nowe przyzwyczajenie.
Kto skusi się na zaktualizowanie swojego oprogramowania? Kto da radę?
Książkę poznałam, bo raczej nie da się powiedzieć że przeczytałam dzięki portalowi @czytampierwszy

Lost-In-My-Books | 2017-05-19
Przeczytana: 19 maja 2017

Ja Wersja 2.0 jest to poradnik i dziennik w jednym. W środku jest mnóstwo przeróżnych rozdziałów z poradami i dodatkowym zadaniami, które mają w pełni zaangażować czytelniczkę w książkę oraz zmianę samej siebie w 100%.

Książka jest stworzona w formie iPhona, do którego my kobiety zostałyśmy porównane. Wydaje się to trochę dziwne, ale wierzcie mi, że to porównanie świetnie do nas pasuje. Sama treść jest jak telefon, który każdego dnia mamy aktualizować o 1%. Każdy dzień i każdy rozdział ma nas ulepszać.

Przyznaję, że zadania w książce trochę mnie przerosły, ale nie to że były trudne, ale po prostu często nie wiedziałam co napisać, albo co gorsza nie chciałam napisać. Niektóre pytania sprawiały, że wracałam myślami do przeszłości, której nie chcę wspominać, a przez to ból tylko powrócił. Szczerze powiedziawszy większości zadań nie zrobiłam. Po części też dlatego, że wiele pytań było trochę prywatnych i bałam się, że np. moja ciekawska mama postanowi zajrzeć, a tam takie...

Dominika | 2018-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2018

Chciałbyś/Chciałabyś coś w sobie zmienić, np. złe nawyki takie jak - objadanie się słodyczami, wydawanie dużej ilości pieniędzy. A może postrzegasz siebie zbyt negatywnie. Jakiś czas temu dostałam poradnik Ja wersja 2.0. Lubię tego typu gadżety, więc miałam sporo satysfakcji z czytania i wypełniania tej książki. Aczkolwiek brakowało mi systematyczności, więc przerobienie całej zajęło mi sporo czasu.

Poradnik wyróżnia wśród innych na rynku, już od pierwszych stron. Autorzy porównali proces zmiany samego siebie, do aktualizacji smartfona. Pomysł trafny i pasujący do współczesnego świata. Warto dodać, że oprócz teorii, poradnik wzbogacony częścią praktyczną. A w niej jest wiele ćwiczeń do rozwiązania. Popatrzcie na zdjęcie po lewej stronie. Jak widać jest kolorowo, przedstawione są ekrany telefonu, a w mam mamy napisać odpowiedzi na swój temat. Takie zadanie może się wydawać trudne jeśli ktoś ma niskie poczucie własnej. Ciężko jest wskazać swoje pozytywne cechy. Zdecydowanie, z...

angelika | 2017-05-04

Książkę można w stu procentach zaliczyć do książek,które mają za zadanie motywować,odkrywać nasze możliwości,a także podnieść naszą świadomość odnośnie naszej psychiki,w której drzemie niezwykle duży potencjał.
Od jakiegoś czasu mogę pochwalić się tym,że jestem dyplomowanym trenerem personalnym i instruktorką fitness,gdy dowiedziałam się ,że wydawnictwo SQN ma w swoim planie wydawniczym,tą książkę skusiłam się do jej zrecenzowania.Jestem zdania,że trzeba czerpać z każdego źródła motywacje i non stop poszerzać swoją wiedzę odnośnie efektywnego życia.Przejdźmy jednak do sedna sprawy.
Na pierwszy rzut oka widzimy pięknie opracowaną graficznie książkę,pełna kolorów i ilustracji publikacja,aż sama przemawia by ją wziąć i przeczytać.Pod kątem samego wyglądu ilustracji i rysunków tutaj wydawnictwo stanęło na wysokości zadania i tutaj należy się wielki plus na wydawnictwa.Jednak zobaczmy co książka pod kątem treści ma nam do zaoferowania.
Autorka książki poszła z duchem czasu i...

NieTylkoBestsellery | 2018-02-14

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do wszelakich poradników, coatchów, tekstów "Zmienimy Cię na lepsze".
Dzięki książce Wydawnictwo SQN i portalowi CzytamPierwszy.pl mam okazję zmienić zdanie :)

Dzień po dniu uzupełniam kolejne kartki "Ja, wersja 2.0" To nie jest zwykła książka, lecz zestaw ćwiczeń, zabaw, zdań do uzupełnienia, które pomagają nam poznać lepiej samych siebie. A poznanie siebie, zrozumienie swoich uczuć, charakteru, reakcji jest kluczem do lepszego życia z samym sobą!

Dopiero powoli przez nią się przedzieram, więc nie mogę ocenić jej całościowo, ale na razie jestem na TAK <3

Niektóre zadania są dość trudne, i jeden dzień przeznaczony na kolejny etap bywa za krótki. Część odpowiedzi znamy od razu, nad niektórymi musimy zastanawiać się dłuuuugo.
Ale warto!
Praca nad sobą, nad własnymi słabościami zawsze, prędzej czy później przynosi pozytywne efekty :)

Działam dalej, i liczę, że za kilka miesięcy pokażę światu swoje nowe, lepsze oblicze <3

Nerd Książkowy | 2017-05-08

"Ja wersja 2.0" to kolejna książka blogerki a zarazem niezwykle silnej i inspirującej kobiety, której nie pokonała, lecz wzmocniła, bulimia. Razem z panem Toonem stworzyli "kompendium" wiedzy o życiu, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Książka pokazuje, że warto się rozwijać, zastanowić od czasu do czasu nad swoim życie i ewentualnie coś w nim pozwiedzać, ponieważ "Ja wersja 2.0" to nie tylko ładnie wydana książka, czy zbiór motywujących cytatów! Za tym wszystkim stoi głębszy sens, który naprawdę warto odkryć :)

Pełna recenzja do przeczytania na blogu: http://nerdprostozksiazki.blogspot.com/2017/05/zaktualizuj-siebie-ja-wersja-20-anna.html

Happy_Flowy | 2018-03-24
Przeczytana: luty 2018

Zacznę od tego że , znalazłam książkę w internecie. Dziewczyna która , polecała tą książkę bardzo miłymi słowami ją polecała więc kupiłam ją i zaczęłam czytać.

Książka jest jakby takim dzienniczkiem. Codziennie wypisujesz co zrobiłeś tego dnia. Moim zdaniem książka jest bardziej dla osób które są młodzieżą/nastolatka-
mi.Po przeczytaniu książki osoba jest zmotywowana. Książka jest bardzo ciekawa , ale niestety nie mogłam dać oceny 10/10 ponieważ nie była jakaś świetna. Lecz jeśli nie wiesz czy kupić to ci polecam ale , jak nie lubisz mnóstwo czytać to lepiej nie kupuj ,bo książka ma dokładnie 283 strony !