Inferno in nomine Dei

Wydawnictwo: Ridero
LubimyCzytać

W XXI wieku Papież Franciszek już drugi następca świętego Piotra poddaje się abdykacji na stolicę Watykańską wstępuje polak Jan Paweł III gotowy do bezpośredniej walki z islamizacją europy i świata poprzez ustanowienie krucjaty powołuje do życia i reaktywuje zakon Joanitów oraz zakon Templariuszy do boju rusza zakon krzyżacki i rycerski w obronie chrześcijan zapiski w księgach Nostradamusa i rękopisie Inferno są zbyt oczywiste aby je lekceważyć Europa staje do walki z islamem

źródło opisu: Ridero

źródło okładki: Ridero