Kod długowieczności

Wydawnictwo: Self Publishing
Tomek Serbin

Ludzie mieszkający w tzw. błękitnych strefach, żyją dłużej i dłużej cieszą się zdrowiem od reszty ludzkości. Dlaczego? Co sprawia, że wolniej się starzeją? By odpowiedzieć na to pytanie systematycznie przejrzałem badania naukowe dotyczące stylu życia najzdrowszych i żyjących najdłużej mieszkańców Ziemi. W ten sposób powstał Kod długowieczności. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaka dieta...

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaka dieta sprzyja zdrowiu, jaki rodzaj aktywności fizycznej zapobiega chorobom oraz co zrobić, by zachować sprawność umysłu do późnych lat życia, Kod długowieczności zaspokoi Twoją ciekawość.

Najważniejsze zasady zdrowego trybu życia ująłem w postaci bogato ilustrowanych plansz, tzw. Reguły Połowy Talerza, Piramidy Odżywiania Mózgu oraz Kodu Długowieczności, dzięki czemu w minutę zapoznasz się z główną ideą książki i bardzo szybko będziesz w stanie wprowadzić zalecenia w życie.

Na półkach