O wilku, który został gwiazdą rocka

Tłumaczenie: Iwona Janczy
Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Le loup qui voulait être un artiste
9788374208352
Ewa

Wilk to wyjątkowy okaz. Był już mistrzem świata w zapasach, poleciał z pierwszą załogową misją na Marsa, zdążył siedem razy zmienić kolor futra, przestraszył się własnego cienia i upiekł wyborną szarlotkę. Ale czy ma w sobie zadatki na wielkiego poetę i malarza? Jest zdolnym rzeźbiarzem i aktorem? Mógłby zostać gwiazdą estrady? Przygody Wilka to kolekcja wzruszających i zabawnych historyjek,...

Przygody Wilka to kolekcja wzruszających i zabawnych historyjek, doskonałych
do wspólnego spędzania czasu. W towarzystwie sympatycznego Wilka można słuchać i opowiadać, dzielić się emocjami oraz rozwijać wyobraźnię.
A przy okazji… jaki to świetny pomysł na prezent!

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2017

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

Fantastyczna książka dla dzieci :) Wilk miłością mego życia :)

ania_och | 2017-10-09
Przeczytana: 09 października 2017