Kuba pomaga tacie

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Karel helpt papa
9788374208741
Ewa

Hurrra! Dzisiaj tata ma wolny dzień i będziemy robić różne ciekawe rzeczy. Wywiercimy dziury w ścianie i zamocujemy haczyki, umyjemy auto (bo jest okropnie brudne), urządzimy koncert, a na koniec przygotujemy dla mamy niespodziankę.

Dla maluchów, które lubią pomagać tacie.

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2017

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

Marcelina | 2017-07-08
Na półkach: 2017
Przeczytana: 08 czerwca 2017

Wspólny dzień z tatą

Spędzanie czasu z rodzicami to dla każdego malucha niesamowita okazja do nauki poprzez naśladowanie, podpatrywanie, powtarzanie czynności w formie zabawy. Liesbet Slegers, belgijska ilustratorka jest autorką cyklu książek dla maluchów m. in. o Kubie i Kasi. Tym razem mały Kubuś pokazuje jak wiele ciekawych rzeczy można zrobić wraz z tatą, który dysponuje wolnym dniem. Książeczka dla dzieci „Kuba pomaga tacie”, która ukazała się w gdańskim wydawnictwie Adamada, to lektura obowiązkowa nie tylko w dzień ojca, ale idealna aby nieustannie do niej powracać wraz z dzieckiem. Kuba jest postacią, z którą nasze maluchy łatwo się utożsamią, polubią jego przygody. Treść książki polecana jest dla czytelników od 2 roku życia, co nie przeszkadza abyśmy czytali przygody Kuby mniejszym pociechom. Mój synek (11 miesięcy) chętnie sam przegląda tę książkę, bo jest niezwykle kolorowo ilustrowana, w sposób prosty, bardzo dziecięcy, pokazujący świat oczami maluszka. Ilustracje...

Na półkach