Alergia na mleko

Wydawnictwo: Morex
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Coraz więcej ludzi nie toleruje produktów mlecznych albo jest na nie uczulona. Takie osoby cierpią na uporczywe dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Nietolerancja może się także objawiać bólami głowy, zwiększoną podatnością na katar sienny lub problemami skórnymi, których przyczyny często nie można ustalić.Chorzy stawiają sobie niezliczone pytania. Czy odżywianie bez mleka jest zdrowea Jak to wygląda w przypadku dziecia Jak gotować bez produktów mlecznycha Czy wyłączenie mleka z jadłospisu nie doprowadzi do rozwoju osteoporozya Czym w ogóle jest nietolerancja, a czym alergia pokarmowaa Na co należy zwracać uwagę podczas robienia zakupówa Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w poradniku.Poradnik na co dzień z przepisami oraz wskazówkami i radami dotyczącymi zakupów i odżywiania.

diuna84 | 2016-04-11
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Książka dla mnie jest bardo kontrowersyjna, ale i dobra, pochodzę do niej z rozsądkiem a nie jak jakieś objawienie. Robi mały mętlik w głowie, naprawdę. Ktoś kto ma problem z alergią na mleko powinien jak przeczytać. Jest napisana zrozumiale i szybko się czyta.
POLECAM

ewaemilia | 2014-02-24