Dyskusje o książce 444

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Klejnot Siedmiu Gwiazd Klejnot Siedmiu Gwiazd Poproszę okładkę ze słońcem.
17 godz. temu
Zdanie z książki, którą obecnie czytam
I took off my blue and white striped dress, watching myself standing alongside the bed, still wearing underpants. in the cut (inne wydanie) strona 11, zdanie 14
1 tydz. temu
A gdyby tak jednym zdaniem? Nominowani autorzy o swoich książkach
Mam wątpliwości, czy ta wypowiedź jest poprawna stylistycznie, co nieee zachęca do lektury... 🤔 Pan Maciej Siembieda nie zabłysnął tutaj.   "Nemezis to bogini zemsty. Zapewniam, że nie na czytających." ______________ Słowa Pani Ałbeny Grabowskiej piękne ❤️
8 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
13 tyg. temu
Czytamy w weekend
Choć niestety sobota była intensywna mam zamiar w niedzielę skończyć "Gdzie śpiewają raki " ( mam nadzieję,  że się uda).
22 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
Pokazuje 6 z 51